Jihočeský venkov, z.s.

Aktuální inzeráty (nabídka práce)

POPIS VOLNÉHO PRACOVNÍHO MÍSTA

PRACOVNÍ POZICE:

ÚČETNÍ

ÚVAZEK:

Zaměstnání na částečný úvazek (úvazek: 0,6 nebo dle dohody)

POPIS:

Požadované vzdělání:

Pracovní náplň:

Další požadavky:

Požadavky na pracovní pozici – účetní/ekonom

  • minimálně úplné středoškolské s maturitní zkouškou v oboru ekonomika a podnikání nebo v oboru finančnictví a bankovnictví, nebo vyšší odborné/vysokoškolské vzděláním v oboru ekonomika a podnikání

  • vedení podvojného účetniství neziskových organizací
  • evidence účetních činností, odvod daní a pojištění
  • vedení mzdové evidence a výpočet mezd
  • mzdová a personální agenda, zajišťování odměňování zaměstnanců
  • vedení pokladny
  • příprava a kontrola účetních dokladů, kontrola správnosti faktur
  • příprava podkladů pro účetní uzávěrku
  • shromažďování vstupních dat
  • dohled nad finančními toky, kontrola hospodaření
  • poskytování informací správním orgánům a kontrolám
  • vypracování daňových přiznání
  • spolupráce se správcem daně, komunikace s úřady a jinými institucemi
  • administrativa dotací, příprava rozpočtů, spolupráce s poskytovateli dotací
  • dobrá znalost práce s výpočetní technikou, běžnými kancelářskými prostředky a specializovaným účetním software (PC, účetní program Ekonom, OSWindows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint), datová úložiště (Cloud), datová schránka, spisová služba, správa webových stránek, práce s internetem a facebookem)
  • příprava podkladů pro auditní režim NNO
  • evidence a oceňování majetku, inventarizace
  • zpracování statistických údajů, výkazů a dat

  • samostatnost, spolehlivost, přesnost, pečlivost
  • dobré matematické a analytické myšlení
  • schopnost systematické práce
  • zájem v novinky oboru
  • časová flexibilita
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • aktivní a tvůrčí přístup k práci, ochota se dále vzdělávat
  • dobrá znalost českého jazyka
  • organizační schopnosti, komunikativnost, týmová spolupráce,
  • schopnost jednat s lidmi, příjemné vystupování
  • sociální cítění
  • loajalita k charitativně zaměřené společnosti
  • trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • praxe ve zpracování grantových programů
  • praxe v neziskové a sociální sféře
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky

Možnost zaměstnání i pro osoby se zdravotním omezením (bezbariérový provoz)

Platové podmínky: 165,- Kč/hod

Místo výkonu práce: Chelčice

Své nabídky, obsahující kontakty, životopis, motivační dopis, kontakty na možné pracovní reference a čestné prohlášení, že proti uchazeči není vedeno žádné trestní řízení ani nebyl pravomocně ani nepravomocně odsouzen za žádný trestný čin, prosím zasílejte elektronicky do 4. prosince 2020 do 17 hodin, ředitelce Mgr. Kláře Kavanové Muškové na email: reditelka@linhart-chelcice.cz
Informace na tel.: 776 134 683.

KONTAKT:

Mgr. Klára Kavanová Mušková,

ředitelka Chelčického domova sv. Linharta, o.p.s.,

Mob. +420 776 134 683, www.linhart-chelcice.cz

EXPEDIENT/KA PEKAŘSKÝCH A CUKRÁŘSKÝCH VÝROBKŮ

ÚVAZEK:

Zaměstnání na plný úvazek

POPIS:

Náplň práce: příprava pekařských a cukrářských výrobků pro expedici
Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, přesnost
Nabídka: jednosměnný provoz PO až PÁ 22:00 - 06:00 hod
Šikovné, nezaučené zaškolíme.
- Příspěvek na životní pojištění, stravování zdarma, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15 den v měsíci.
Nástup možný ihned.

Kontakt

Radka Třísková z firmy POLANSKÝCH, s.r.o., tel.: +420736521165

KUCHAŘ/KA

ÚVAZEK:

POPIS:

ranní směna od 4:00 hod, 1x v měsíci So+Ne, bydliště v okolí Týna n. Vlt. výhodou, ke mzdě příplatky za sobotu a neděli + cestovné, obědy v hodnotě 20,- Kč

Kontakt

Compass Group Czech Republic s.r.o., tel.: +420731438358

ŘIDIČ KAMIONU VODŇANY

ÚVAZEK:

POPIS:

- minimálně výuční list
- řidičské oprávnění C + E
- průkaz profesní způsobilosti
- minimálně jeden rok s řízením
- digitální kartu řidiče
- psychologické vyšetření
- výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost

- základní dovednosti spojené s údržbou vozu
- dobrý zdravotní stav

- zázemí silné společnosti (včetně vlastního servisu, STK, Čerpací stanice)
- moderní vozový park
- stabilní zaměstnání na HPP a výplata v pravidelném termínu
- vyplácení záloh na cestovní náhrady před začátkem pracovní cesty
- věrnostní bonusový program (sport, kultura, rekreace, vzdělávání)

- rozvážet spotřební zboží po EU (Španělsko, Francie, Švýcarsko, Benelux, Německo)
- vést základní dokumentace a formuláře
- kontrolovat technický stav vozidla

KONTAKTNÍ OSOBA:

Petra Jánská   petra.janska@b-bartoni.cz

ÚDRŽBÁŘ - STROJNÍ ZÁMEČNÍK

ÚVAZEK:

POPIS:

základní znalost práce na PC (MS Office)
svářečský průkaz TIG výhodou
zodpovědnost
technické myšlení
mechanická zručnost
samostatnost
dobrý zdravotní stav

týden dovolené navíc
dotovaná strava 12Kč
firemní akce
možnost nákupu výrobků za zvýhodněné ceny
zaměstnanecký servis (nápoje, praní pracovních oděvů)

opravy, seřizování strojních zařízení a jejich přestavby
výroba drobných dílů z nerezového materiálu
zámečnické práce
preventivní kontroly strojů
evidence údržby

KONTAKTNÍ OSOBA: Michaela Preslová   +420 387 699 511

ÚKLID PRODEJNY POTRAVIN Vodňany

ÚVAZEK:

Částečný úvazek

POPIS:

Na dohodu o provedení práce přijmeme pracovníka/ici
úklidu do prodejny potravin ve městě Vodňany.
Pracovní doba pondělí - sobota.
Vhodné pro důchodkyně nebo maminky na mateřské dovolené.
Telefon volat Po-Pa / 8:00 - 16:00 - 774 734 484

- spolehlivost,
- pracovitost,
- dochvilnost,
- praxe v oboru výhodou,
- nástup dle domluvy.

MÁTE-LI ZÁJEM PIŠTE jihoceskyvenkov@gmail.com

Mobilní aplikace V Obraze

Aplikace vám přináší přehled aktualit z webů vybraných obcí, upozorní vás na nově vložené zprávy, dozvíte se včas o pořádaných akcích, můžete si prohlédnout fotografie nebo dokumenty vyvěšené na úřední desce vybrané obce.

Publicita

Partneři