Jihočeský venkov, z.s.

Ubytování

#

Penzion Selský štít

Datum: 30. 12. 2020

Wellness penzion Selský štít je novým rodinným penzionem v malebné jihočeské obci Olešník, který se nachází 7,5 km severozápadně od Hluboké nad Vltavou, nedaleko Českých Budějovic.

#

Penzion U Ševců pod Kletí

Datum: 29. 12. 2020

Penzion situovaný uprostřed panenské přírody v rámci Chráněné krajinné oblasti Blanský les v obci Krásetín která leží na úpatí její nejvyšší hory Kleti (1084 m. n. m.). Penzion se nachází kousek od Českého Krumlova (pouze 13 km), od ČB (23 km) a Hluboké nad Vltavou (28 km).

#

Penzion Štilec

Datum: 8. 12. 2020

Rodinné moderní ubytování u rybníka Štilec v jižních Čechách na trase České Budějovice (12 km) – Český Krumlov (10 km). Čekáme na Vás v překrásném prostředí jižních Čech v blízkosti mnoha kulturních památek, které přímo vybízejí k návštěvě. Mezi nejzajímavější patří nedaleký Český Krumlov – historické město zapsané na seznam světového kulturního dědictví UNESCO

#

Šindlovská krčma

Datum: 2. 12. 2020

Šindlovská krčma – restaurace, penzion a stodola se nachází v srdci obce Šindlovy Dvory, nedaleko Českých Budějovic. Díky své poloze poskytuje pestrou nabídku volnočasových aktivit - pěší turistika, cykloturistika, výlety lodí.....

Penzion Hamr Dívčí Kámen 1

Penzion Hamr Dívčí Kámen

Datum: 2. 12. 2020

Náš nově zrekonstruovaný stylový pension leží uprostřed panenské přírody v srdci CHKO Blanský les v místě, které je historií přímo protkané a navíc je pension vzdálený pouhých 9 km od Českého Krumlova.

#

Hotel Pod Stráží Lhenice

Datum: 1. 12. 2020

Rodinný hotel nacházející se v krásné ovocnářské oblasti Lhenicka, která je jako stvořená pro pěší výlety, cyklovýlety i poznávání okolí autem či hromadnou dopravou.

Hotel Rychta

Hotel Rychta Netolice

Datum: 1. 12. 2020

Tříhvězdičkový rodinný hotel Rychta se nachází přímo v klidném historickém centru městské památkové zóny Netolic. Nabízí nejen příjemné ubytování, ale i celodenní stravování.

#

Ekofarma a minipivovar Horní Chrášťany

Datum: 1. 12. 2020

Stylové a moderní ubytování na nově zrekonstruované ekofarmě. Původně hospodářská budova nabízí jedinečné půdní prostory, ve kterých bylo vybudováno několik komfortních apartmánů a pokojů.

Mobilní aplikace V Obraze

Aplikace vám přináší přehled aktualit z webů vybraných obcí, upozorní vás na nově vložené zprávy, dozvíte se včas o pořádaných akcích, můžete si prohlédnout fotografie nebo dokumenty vyvěšené na úřední desce vybrané obce.

Publicita

Partneři