Obsah

OSLAVA 10. VÝROČÍ DOMOVA PŘI BENEFICI NA KRATOCHVÍLI

Společenský večer na zámku Kratochvíle 1Vážení příznivci Chelčického domova sv. Linharta! Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na Benefiční večer Chelčického domova sv. Linharta k 10. výročí vzniku Domova.
Slavnostní program se uskuteční v pondělí 17. srpna 2020 v zahradě zámku Kratochvíle u Netolic od 18 hodin.
Po slavnostním zahájení, přivítání hostů a vystoupení uživatelů Domova ve venkovních prostorách bude program ve večerních hodinách pokračovat tančírnou v trávě zámecké zahrady za doprovodu skupiny Retrovox.
Vyvrcholením benefičního večera bude koncert významné osobnosti současné operní scény Jany Šrejma Kačírkové, která Chelčický domov sv. Linharta charitativně podpoří.
Koncert se uskuteční v zámku v Horním sále. Sopranistka Jana Šrejma Kačírková, pěvkyně koloraturního sopránu, dvojnásobná držitelka ceny Thálie, diváky provede výjimečným večerem opery za doprovodu skladatele a varhaníka Mikoláše Troupa.
V průběhu benefičního večera bude pro všechny přítomné připraveno v zámecké zahradě občerstvení a číše vína.
Rezervaci míst na benefiční koncert a vstupenky na benefiční večer si můžete zajistit na emailové adrese admin@linhart-chelcice.cz
Charitativní finanční příspěvky lze zasílat průběžně na veřejnou sbírku.
Děkujeme všem příznivcům Chelčického domova sv. Linharta za desetiletou podporu, pomoc, povzbuzení i laskavé slovo. Jako malý dárek přijměte od nás tento benefiční večer a děkujeme, že nás vidíte a podporujete nás.
Jan Werich řekl: „Nejkrásnější hudbou je lidský smích“. Přijďte podpořit večer, který pomáhá druhým.
Těšíme se na Vás!
Linhartovští

Datum konání: 17. 8. 2020 začátek od 18:00

Místo konání: Zámek Kratochvíle, Netolice

Typ akce: ostatní

Organizátor: Chelčický domov sv. Linharta

Zdroj: Chelčický domov sv. Linharta, o. p. s.


Příloha

Vytvořeno: 11. 5. 2020
Poslední aktualizace: 8. 8. 2020 08:56